Warianty konfiguracji
Samochód terenowy Mitsubishi Space Gear 4x4


Wariant OFF ROAD HILTON: jadą 2 osoby

Królewski wariant typu hulaj dusza piekła nie ma.
Mamy do dyspozycji całą przestrzeń za pierwszym rzędem foteli dla 2 osób. Można zabrać dużo więcej rzeczy ze sobą i jeszcze zostanie miejsce na pamiątki z podróży. Najlepsze rozwiązanie dla par. Mamy do dyspozycji wielką koję, pod nią mnóstwo miejsca na klamoty, na dachu nie mamy nic.

Wariant OPTIMAL: jadą 4 osoby

Jest to również bardzo dobry wariant, szczególne polecany rodzinom z dziećmi lub dwóm parom. Praktycznie zostanie zachowany komfort podróży i spania jak w wariancie dwuosobowym przy wykorzystaniu namiotu dachowego skorupowego. w ciągu dnia pokonujemy wygodnie kolejne kilometry na 4 indywidualnych fotelach kapitańskich, dzięki którym mamy możliwość dowolnej aranżacji wnętrza (fotele przesuwane, obracane i składane). Możliwość spania na zabudowie, tak jak w wariancie dwuosobowym, oraz zabranie ze sobą rzeczy. Po prostu po dojechaniu na miejsce noclegu musimy złożyć i zsunąć fotele pierwszego i drugiego rzędu, rozłożyć zabudowę w samochodzie oraz włożyć skrzynki pod zabudowę. Namiot dachowy otwieramy paroma ruchami. Wszystko jest bardzo proste i uniezależnia nas od terenu na którym stoimy oraz niekorzystnych warunków atmosferycznych.
Wariant czteroosobowy jest bardzo ciekawą i unikalną propozycją jaką oferują nasze auta. Jest to również propozycja optymalna kosztowo, ponieważ koszty podróży (wynajem, paliwo, opłaty etc.) dzielą się na 4 osoby i nie ma konieczności korzystania z noclegów gdziekolwiek poza samochodem.
Namiot dachowy jest fantastycznym wynalazkiem, jednakowoż dla tych, którym bliższy jest kontakt z matką ziemią zawsze pozostanie opcja rozkładania dodatkowego namiotu turystycznego, a na dachu można nie wieźć nic, lub zabrać ze sobą box z dodatkową przestrzenią bagażową.

Wariant LOW BUDGET: jedzie 6 osób

Można i tak :-)
Auta są rejestrowane na 7 osób i standardowo posiadają tyleż pełnowymiarowych miejsc. Robi się wówczas mały terenowy autobus. Zostaje jednak mało miejsca na bagaż i należy skorzystać z boxu lub bagażnika dachowego. Noclegi wszystkich uczestników wyprawy muszą odbywać się poza samochodem w namiotach turystycznych, bądź hotelach, pensjonatach etc. Rzecz jasna wciąż zostaje zachowany większy komfort podróży niż na wyprawie np. motocyklowej.
W przypadku spania w motelach, pensjonatach jest to niekoniecznie najtańszy wariant!
WYPRAWOWE AUTA TERENOWE
Space 4x4              Twoja przestrzeń z napędem na 4 koła
Copyright © 2020 by space4x4.com  ·  All Rights reserved